Skip to content

We Wrześni powstało europejskie centrum dystrybucji VidaXL

VidaXL, międzynarodowy detalista internetowy z siedzibą w Holandii, wybuduje we Wrześni europejskie centrum dystrybucyjne.

Firma ogłosiła koncepcję dalszej ekspansji w Europie. vidaXL prowadzi obecnie dwa centra dystrybucyjne: jedno w Polsce i jedno w okolicach Madrytu w Hiszpanii. Firma została założona w 2007 roku i zatrudnia ponad 1200 pracowników na całym świecie.

W ubiegłym roku intensywnie poszukiwana była idealna lokalizacja dla nowego centrum logistycznego. Z przyjemnością informuje, że udało się znaleźć takie miejsce we Wrześni.

Urząd Miasta był dla nas niezwykle pomocny, dlatego podziękowania należą się  burmistrzowi i jego pracownikom za wsparcie.

Nowe Centrum Logistyczne pozwoli na dalszy, bardziej efektywny rozwój firmy VidaXL.

Centrum magazynowo-logistyczne vidaxl kontakt, które powstało we Wrześni, ma powierzchnię 123 000 m2. W ramach inwestycji zatrudnionych jest około 700 osób, co stanowi pozytywny wpływ na lokalny rynek pracy.

Inwestycja vidaXL w regionie jest mile widzianym znakiem wzrostu dla tego obszaru. Mieszkańcy są zadowoleni widząc, że firmy kontynuują ekspansję i rozwój w tym czasie kryzysu i są pewni, że projekt vidaXL będzie wspierał lokalną gospodarkę w nadchodzących latach.

Na potrzeby rozwoju, vidaXL nawiązała współpracę z firmą Graphene Partners, która zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania projektem, od wyboru lokalizacji po zarządzanie budową i uruchomienie.

Graphene Partners specjalizuje się w identyfikowaniu i badaniu potencjalnych miejsc pod rozwój elektrowni słonecznych. Firma pomaga również vidaXL wybrać najlepszą technologię dla każdego miejsca i zarządza całym procesem od początku do końca.

Stać VidaXl kontakt, aby zapewnić wyjątkową obsługę klienta i są dumni ze zdolności do dostarczania spersonalizowanej uwagi do każdego z klientów.

3 komentarze

 1. Waldek
  6 lipca 2022 @ 12:56

  Z wielką przyjemnością cieszę się, że otworzyliśmy nowe międzynarodowe centrum vidaxl we Wrześni. Mamy nadzieję, że zakupy u nas będą przyjemne i że znajdziecie to, czego szukacie.

 2. Jarek
  6 lipca 2022 @ 12:57

  Bardzo się cieszę, że we Wrześni powstało to nowe centrum Vidaxl. Już nie mogę się doczekać, kiedy zrobię tam zakupy i kupię różnego rodzaju meble do mojego domu!

 3. Edyta
  6 lipca 2022 @ 12:58

  Miło nam słyszeć, że nie możecie się doczekać zakupów w nowym centrum Vidaxl we Wrześni.

  Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy otworzyć tam sklep i jesteśmy pewni, że nasi klienci będą zadowoleni z nowego miejsca do robienia zakupów meblowych.

Dodaj komentarz