Skip to content

Przesyłki OLX do paczkomatów InPost wyślesz bez etykiety

OLX jest pierwszym serwisem ogłoszeń konsumenckich w Polsce, który otrzymał możliwość nadawania przesyłek bez drukowania etykiet. Opcja ta została wprowadzona przez InPost, polskiego operatora logistycznego.

Drukowanie etykiet nie jest dużym wyzwaniem, ale często sprawia, że nadawanie przesyłek jest nieprzyjemne dla klientów indywidualnych. Problem może wynikać z braku tuszu lub papieru w drukarce, albo z samego urządzenia. A idąc do paczkomatu, nie zawsze mamy pod ręką ksero.

InPost wprowadził dla użytkowników OLX możliwość nadawania przesyłek bez drukowania etykiet. OLX jest pierwszym serwisem ogłoszeń konsumenckich, któremu polski operator logistyczny udostępnił taką opcję.

Główna w Polsce firma e-commerce InPost, we współpracy z OLX, wprowadziła nowy sposób nadawania przesyłek bez etykiet.

Rozwiązanie to było dotychczas dostępne tylko dla klientów detalicznych InPost – teraz, począwszy od OLX, przenosimy je na konsumencki e-commerce – wyjaśnia Michał Lis, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w InPost. – Zastąpienie drukowanych etykiet sprawia, że sposób korzystania z paczkomatów jest jeszcze bardziej bezproblemowy i bezpieczny” – podkreśla Lis.

Oprócz nowej opcji nadawania przesyłek bez etykiet, użytkownicy serwisu OLX mogą zamówić tradycyjne etykiety lub skorzystać z nowych, nadających się do odczytu maszynowego.

Funkcja ta jest dostępna we wszystkich paczkomatach w całej Polsce. Po utworzeniu paczki w OLX na adres e-mail nadawcy zostanie wysłany specjalny kod, dzięki któremu będzie on mógł nadać paczkę w dowolnym paczkomacie za pomocą kodu QR lub kodu cyfrowego.

– Chcemy zapewnić naszym użytkownikom bezproblemowe i wygodne rozwiązania. Możliwość nadania paczki bez generowania i drukowania etykiety jest przykładem takich działań, które możemy wdrożyć dzięki udanej współpracy z firmą InPost – mówi Agnieszka Dąbrowska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktu OLX.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości dotyczące usług, skontaktuj się na OLX kontakt.

3 komentarze

 1. Piotr
  22 czerwca 2022 @ 11:44

  Jak ja się cieszę, że paczki z OLX do paczkomatów InPost wysyłają bez etykiety:)

  Jest to idealne rozwiązanie do wysyłania takich rzeczy jak prezenty świąteczne, ponieważ nie musisz się martwić, że odbiorca ich nie otrzyma.

 2. Julia
  22 czerwca 2022 @ 11:44

  Bardzo się cieszę, że teraz mogę wysyłać paczki do paczkomatów InPost bez konieczności naklejania etykiety. Jest to o wiele wygodniejsze dla mnie i moich klientów.

 3. Franek
  22 czerwca 2022 @ 11:47

  Paczki z OLX do paczkomatów InPost będzie można teraz wysyłać bez etykiety. Bardzo się cieszę, ponieważ oznacza to mniej kłopotów dla Ciebie i więcej czasu na robienie tego, co kochasz.

Dodaj komentarz