Skip to content

Lista kanałów dostępnych w ofercie Canal+

Canal+ Now to usługa, która pozwala użytkownikom oglądać wydarzenia na żywo na urządzeniach mobilnych. Canal+ włożył wiele pracy w to, aby jego klienci mogli cieszyć się jak największą liczbą wydarzeń, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Usługa jest wykorzystywana przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle.

Abonenci Canal+ od lat mieli dostęp do pakietu Canal+, ale nie mieli dostępu do wszystkich stacji nadawcy. Wśród dostępnych kanałów były Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ 1, Canal+ Dokument, Canal+ Seriale, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.

Jednak w grudniu ub.r. Orange wprowadził nowy pakiet, który zawierał kilka nowych kanałów: Canal+ 4K Ultra HD i Novelas+. Oprócz tych kanałów Orange wprowadził także kilka nowych pakietów: Ale Kino+, Planete+, MiniMini+, TeleToon+.

Orange udostępnił stronę infolinii, na której dostępne są wszystkie dane kontaktowe operatora. Na portalu dostępny jest również telefon orange konsultanta Orange oraz numer wsparcia technicznego.

Kanał Ukraina 24 przestał nadawać w zeszłym tygodniu, a jego miejsce zajął kanał Ukraina 1. Stało się tak, ponieważ Media Groupe Ukraine, której właścicielem jest Rinat Achmetow, zdecydowała się opuścić rynek medialny w związku z nową ustawą uderzającą w oligarchów.

W związku z tym nagłym zaprzestaniem działalności zastępujemy go kanałem Ukraina 1 w naszych sieciach kablowych Vectra i Multimedia Polska. Zastąpienie obowiązuje w modelu “kawałek za kawałek”: innymi słowy, zobaczycie Państwo te same pakiety, na tych samych pozycjach EPG. Kanał Ukraina 1 nadaje ukraińskie filmy, seriale i programy. Docelowo planują również dodać treści informacyjne.

Według danych z początku tego roku. Vectra ma w zasięgu ponad 1,7 miliona klientów i 4,6 miliona gospodarstw domowych. Tej wiosny. Sfinalizowała sprzedaż Multimedia Capital Two (sieci kablowej, do której należy Pruszcz Gdański i Pogórze), zanim prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na dwuletnią akwizycję Multimedia Polska przez Vectrę jako jeden z warunków. Również Vectra przejęła 100%+. Udziały w Evio Polska, dostawy w Telewizji Światłowodowej i Elsat, firmie telekomunikacyjnej działającej na Górnym Śląsku.

3 komentarze

 1. Adam
  23 sierpnia 2022 @ 13:38

  To, co oferuje Canal+ w tej chwili mnie zachwyca. Nie jestem fanem tej stacji, ale przekonałem się do niej. Cena jest przystępna i jest wiele możliwości oglądania jej z każdego miejsca na świecie.

 2. Marta
  23 sierpnia 2022 @ 13:39

  Jestem wielką fanką Canal+. Uważam, że to świetna stacja i cieszę się, że oferują tak wiele nowych programów.

 3. Tadek
  23 sierpnia 2022 @ 13:41

  Gdy byłem młodszy, nie byłem wielkim fanem Canal+. Kanał ten nie miał najlepszych filmów czy programów telewizyjnych. Teraz się przekonałem mają wiele oryginalnych treści, które są warte twojego czasu. Mają również niesamowity wybór zagranicznych filmów i programów telewizyjnych, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Dodaj komentarz