Skip to content

Koktajle z Piątnicy najbardziej innowacyjnym produktem w UE

Piątnica to rozwijająca się firma mleczarska, która istnieje na rynku od kilku lat. Głównym produktem firmy jest jogurt, ale produkuje ona również serki i napoje warzywne.

Koktajle zostały uznane przez Komisję Europejską za przykład polskiej innowacyjności, a także są wyrazem zaangażowania w tworzenie wysokiej jakości produktów, którymi może cieszyć się każdy.

Wskazane koktajle z białek serwatkowych wyróżniają się, ponieważ nie zawierają żadnych sztucznych substancji słodzących ani smakowych, a także są produkowane z wyłącznie naturalnych składników. Oznacza to, że zawsze otrzymasz produkt, który świetnie smakuje i jest dla Ciebie zdrowy w tym samym czasie.

OSM Piątnica, spółdzielnia mleczarska z siedzibą w Polsce, otrzymała prestiżową nagrodę European Cooperative Innovation Award za produkt Whey Protein Cocktail. Jest to jedyny tego typu produkt na rynku europejskim, a jego powstanie było możliwe dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu serwatki powstającej w procesie produkcji sera lub twarogu.

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla OSM Piątnica za innowacyjne wykorzystanie serwatki powstałej w procesie produkcji serów lub twarogów poprzez wyizolowanie jej najcenniejszego składnika – białka serwatkowego.

Koktajle z białkiem serwatkowym Piatnicy to nowa kategoria produktów zawierających świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe. Koktajle dostępne są w 3 smakach: Malina, Granat i Żeń-szeń, Mango, Owoc Pasji i Owies oraz Banan, Agrest i Błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów pełnowartościowego białka. Koktajle łączą w sobie cenne właściwości odżywcze, doskonały smak i wyróżniają się naturalnym, prostym składem.

Sekretem produktu jest unikalny proces produkcji: powstaje on z mleka o wysokiej zawartości białka serwatkowego pozyskiwanego podczas produkcji serów (serwatka serowarska). Dzięki temu mamy pewność, że produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani barwników. Jest również bardzo bogaty w witaminy B2 i B12.

Połączenie tych składników sprawia, że koktajle są doskonałym wyborem zarówno dla sportowców, jak i osób, które chcą stosować zdrową dietę.

OSM Piątnica rozszerza swoją ofertę produktową o zupełną nowość. Nowy produkt firmy, Piątnica Roślinna, dostępny jest w dwóch smakach: napoju owsianego i sojowego.

Nowe napoje roślinne z Piątnicy charakteryzują się prostym składem. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników mają delikatnie słodki smak (bez dodatku cukru) i idealną konsystencję zbliżoną do mleka krowiego.

OSM Piątnica w ostatnim czasie zmieniła również opakowanie i zagęściła konsystencję jogurtów naturalnych. Jogurt dostępny jest teraz w kubeczku o pojemności 180g. To, co jednak pozostaje niezmienne, to wyjątkowo delikatny smak produktu i czysty skład. Jogurty naturalne z Piątnicy zawierają wyłącznie mleko i żywe kultury bakterii, a wyróżnia je kremowa konsystencja.

Kontakt Piątnica oferuje również wsparcie telefoniczne dla swoich klientów.

3 komentarze

 1. Jarek
  15 lipca 2022 @ 11:23

  Od lat jestem lojalnym klientem. Próbowałem każdego koktajlu z ich oferty i muszę przyznać, że żaden z nich nie jest tak pyszny i satysfakcjonujący.

  Koktajl jest produkowany z najlepszych składników i ma smak, któremu nie dorównuje żaden inny shake produkowany przez konkurencję.

 2. Natalia
  15 lipca 2022 @ 11:24

  Piję koktajle z Piątnicy już od jakiegoś czasu i po prostu nie mogę się nasycić. Smak jest po prostu niezrównany!

 3. Maciek
  15 lipca 2022 @ 11:26

  Uważam, że są na rynku i nie boję się tego powiedzieć. Jestem pewny tego produktu, także rzucam wyzwanie każdemu konkurentowi, aby dorównał smakiem i jakością.

Dodaj komentarz